Закарпатська область

Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області Рогульська Ганна Андріївна
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області Рак Ірина Сергіївна
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області Водоп҆янова Анна Олегівна
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області Кундрик Наталія Андріївна
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області Хіміца Галина Михайлівна
Відділ у Берегівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Сенько Володимир Андрійович
Відділ у Берегівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Андрійчук Дарья Олександрівна
Відділ у Берегівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Андрійчук Григорій Миколайович
Відділ  у Великоберезнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Танчак Михайло Михайлович
Відділ  у Великоберезнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Качмар Марія Михайлівна
Відділ у Виноградівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Сита Руслана  Іванівна
Відділ у Виноградівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Мар’ян Ірина Володимирівна
Відділ  у Воловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Коріш Олександр Васильович
Відділ  у Воловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Губинець Ірина Федорівна
Відділ в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Бабинець Оксана Василівна
Відділ в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Керечанин Михайло Михайлович
Відділ у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Козіцький Сергій Степанович
Відділ у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Богдан Іван Володимирович
Відділ у Мукачівському районі головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Цап Іван Іванович
Відділ у Мукачівському районі головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Броді Оксана Михайлівна
Відділ у Мукачівському районі головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Козар Сергій Васильович
Відділ у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Грицик Михайло Вікторович
Відділ у Рахівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатської області Попович Любов Іванівна
Відділ у Рахівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатської області Занкович Олена Олександрівна
Відділ у Свалявському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Русин Олександр Олександрович
Відділ у Свалявському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Грицан Петро Васильович
Відділ в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Меренич Іван Іванович
Відділ в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Товарницька Мар’яна Ярославівна
Відділ в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Газа Жанна Йосипівна
Відділ у Хустському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Алексій Євгенія Ігорівна
Відділ у Хустському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Антал Михайло Андрійович
Відділ у Хустському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Губаль Юрій Васильович
Відділ у Тячівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Павловська Наталія Володимирівна
Відділ у Тячівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Грабарь Оксана Іванівна
Відділ у Тячівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Закарпатській області Ухаль Інна Іванівна