Запорізька область

Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Новомиколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Шапаренко Віктор Олексійович
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гавриленко Аліна Олександрівна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гулевська Інна Леонідівна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Жданович Юлія Анатоліївна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Стрілетських Дарія Олександрівна
Відділ в Якимівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Литвиненко Анатолій Сергійович
Відділ Держгеокадастру в Якимівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Кутіков Сергій Миколайович
Відділ у Кам’янсько-Дніпровському районі, міськрайонного управління у Кам’янсько-Дніпровському районі та м. Енергодарі Утас Любов Олександрівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Енергодарі, міськрайонного управління у Кам’янсько-Дніпровському районі та м. Енергодарі Капля Олена Володимирівна
Міськранне управління Держгеокадастру у Токмацькому районі та м. Токмаку Кошель Олег Павлович
Міськранне управління Держгеокадастру у Токмацькому районі та м. Токмаку Гришин Олексій Володимирович / Державний кадастровий реєстратор
Міськранне управління Держгеокадастру у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Рудкова Оксана Миколаївна
 Міськранне управління Держгеокадастру у Токмацькому районі та м. Токмаку Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Ященко Ольга Костянтинівна
відділ у Мелітопольському районі міськрайонного Управління у Мелітопольському районі та м.Мелітополі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Петрик Любов Вікторівна
відділ у м.Мелітополі міськрайонного Управління у Мелітопольському районі та м.Мелітополі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Чорнобривченко Михайло Сергійович
Відділ в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Мандрика Вадім Ілліч
Відділ в Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Авраменко Тетяна Сергіївна
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гіренко Ніна Сергіївна
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Капканець Дарина Василівна
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бучакчийська Анастасія Володимирівна
Відділ у Розівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Говоренко Олександр Володимирович
Відділ у Розівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Захарова Юлія Олексіївна,
відділ у Василівському районі Держгеокадастру у Запорізькій області Лисенко Артем Ігорович
відділ у Василівському районі Держгеокадастру у Запорізькій області Лєкаркін Олександр Олександрович
відділ у Василівському районі Держгеокадастру у Запорізькій області Кропачев Ігор Леонідович
відділ у Михайлівському  районі Держгеокадастру у Запорізькій області Чорненька Олександра Павлівна
Відділ у Великобілозерському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Місюра Андрій Олександрович
Відділ у Пологівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Клименко Людмила Василівна
Відділ у Пологівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Сапіга Тетяна Анатоліївна
Відділ Держгеокадастру у Приазовському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Джанім Артем Володимирович
Відділ у Вільнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Асеєва Надія Володимирівна
Відділ у Вільнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бараник Ростислав Миколайович
Відділ у Вільнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Приходько Олена Вікторівна
Міськрайонне Управління Держгеокадастру у Запорізькому районі та м. Запоріжжя Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Мірошник Наталія Миколаївна
Міськрайонне Управління Держгеокадастру у Запорізькому районі та м. Запоріжжя Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Литвин Марина Анатоліївна
Головне Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Баранов Кирило Олегович
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бучакчийська Анастасія Володимирівна
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Жук Володимир Володимирович
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Каркачова Наталя Іванівна
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Нікончук Дарья Анатоліївна
Відділ у Більмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Дуденко Олеся Юріївна
Відділ у Більмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Ємченко Мирослава Іванівна
Відділ у Більмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Квасюк Любов Олександрівна
Міськрайонне Управління Держгеокадастру у Запорізькому районі та м. Запоріжжя Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Козаков Сергій Анатолійович
Міськрайонне Управління Держгеокадастру у Запорізькому районі та м. Запоріжжя Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Палубінська Ксенія Василівна
Міськрайонне Управління Держгеокадастру у Запорізькому районі та м. Запоріжжя Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Лісовий Олексій Костянтинович
Відділ у Чернігівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Кравцов Сергій Анатолійович
Відділ у Чернігівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гришун Ольга Ігорівна
Відділ у Веселівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Парфеня Сергій Миколайович
Відділ у Василіському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Григоренко Аліна Олександрівна
Відділ у Приазовському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Орманджи Людмила Іванівна
Відділ у Приморському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Генова Тетяна Ігорівна
Міськрайонне Управління у Кам’янсько-Дніпровському районі та м. Енергодар Жовнаренко Валентина Василівна